KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17388500
nr 1738 8500
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Vita Bergen. Signerad, daterad -75. Bildmått: 42x52 cm, yttermått inklusive ram: 66x79 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:48:45
10/11 14:25:29
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas